nr 1722 3212
Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Signerad. Bildmått: 18x12 cm, yttermått inklusive ram: 39x29 cm
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
600 kr |
| Såld: |
300 kr |
måndag 8 september 2025 kl 19:41:01
| Tid |
Kund |
Bud |
7/9 17:21:32